Geri git   RiBiRu | Webmaster Sitesi > Webmaster Forumu > Script Arşivi > Php Scriptler

Bazı Detaylar: Bu konu ahmocan33 tarafından 06-15-2012 (03:50 PM) açıldı. Son yorumlama 12-30-2012 (11:23 AM). Bu konuya 44 yorum yapıldı ve 5415 kez görüntülendi.

Reklam Alanı

User Tag List

LinkBack Seçenekler Stil
  #1 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:
Etiketler: 0 Mesaj(lar)
Tagged: 0 Thread(s)
Tecrübe Puanı: 32
ahmocan33 yakında tanınan biri olacakahmocan33 yakında tanınan biri olacakahmocan33 yakında tanınan biri olacak
Standart AQW private server files.yeni koşş

Arkadaşlar bu files bana ait deil ama videosunu ben çekecem..Konuya başlıyorum..arkadaşlar yarına kadar koyarım videosunu az bekleyin yanlış deil ...
[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]

Öncelikle Bir teşşekkür yeterli
Önemli Kayıtı Düzeltme:
Kayıtı Düzeltmek İçin
xamp/htdocs/play-now/gamefiles/newuser gidin orda newuser34 olcak
onu yeniden adlandır deyip newuser yapın!!!

Hersey Bu Linklerde:
Hamachi: [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]
Files:[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]
Database:[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]
UniFormServer:[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]
Son Olarak xamp/Apache/conf/extra/asp Kodu:
<IfModule perl_module>
<IfModule mime_module>
AddType text/html .asp
</IfModule>

<FilesMatch "\.asp$">
SetHandler perl-script
PerlResponseHandler Apache::ASP
PerlSetVar Global .
PerlSetVar StateDir "/xampp/tmp"
</FilesMatch>

<Directory "/xampp/cgi-bin">
<FilesMatch "\.asp$">
SetHandler cgi-script
</FilesMatch>
</Directory>
</IfModule>

Arkadaşlar ders konularını yazıyorum bazıları video olacak bazılarını yazılı anlatım yapacam video çok istiyen olursa yaparım derslere geçiom

1-)acs,admin,vip,gold,user ıd degiştirme vs. eklemeyi yapmayı ögretecem
2-)İtem eklemeyi ögretecegim
3-)ekledigimiz itemleri nasıl bir yere koyup, satın almayı anlatacam
4-)devamı istege baglıdır atladıgım bişey varsa söyleyin ben onu biliyorsam anlatırım

Arkadaşlar tamamen kendi yapımım videolu anlatım tamamamen izliyen hereks anlıyabilir şekilde yaptım

Arkadaşlar anladıgınızzı göyleyiniz videolu anlatım çekecem bu tatil nedeniyle artık fazla açamıyorum...
1.ci ders)acs,admin,vip vs

-Server açalım..Sonra [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...] girelim..Sonra bleach_db girelim..Sonra etl_user girelim..strUsername kendi isminizi bulun ve ona düzenle deyin..
+İsmini degiştirmek istiyorsanız strUsername degiştirebilirsiniz..
+Acs vermek istiyorsanız iCoins rakam yazın ..örnek 500 yazdım size 500 acs gelir
+Exp vermek istiyorsanız iExp rakam yazın...örnek 500 yazdım size 500 exp gelir..
+Gold vermek istiyorsanız iGold rakam yazın..örnek 12345 yazdım size 12345 gold gelir...
+level vermek istiyorsanız iLvl rakam yazın ..örnek arkadaşlar levenizi baya yükseltebilirsiniz mesela benim 9999 level denedim oluo ..
+Bank slot yasısını yükseltmek için iBankSlots rakam yazın...örnek 999 yazarsanız 999 yeri olur..
+çantanızın slot sayısıdır...yükseltmek için iBagSlots rakam yazın...örnek 999 yazarsanız çantanıza 999 tane item alabilirsiniz...
Bu kadar bu konu bitti sıra geldi 2. konuya

2-)Kılıç,pet,zırh vs ekleme

Şimdi item Eklemek için eatl_db = etl_items girin sonra
üstte ekle butonu olcak ona tıklayın
İd:Büyk rakam olsun yoksa başka itemlerin numarası olursa hata verir
İtemid:Büyk rakam olsun yoksa başka itemlerin numarası olursa hata verir
bCoins:Acs olmasını istiyosan 1 yap
bStaff:Adminlere özel item sadece adminler alır 1 yap
bHouse:House ev itemleri ise buna 1 yap
bTemp:temporary itemler için yani quest itemleri gibi çantanın yanındaki torbaya gelirler
bUpg:Memberlere özel itemler
Atladıklarım AYNI KALSIN
iCostara Miktarı Yani Ne kdar olmasını istiyosan 10000 yazarsan 10000 Gold olur item
iLvl:itemin kaç lwl olmasını istiyosan mesela 10
iRng:10 olsun
irty:10
iStk:1
iHrs:50
sDesc:İtemin Açıklaması
BUNDAN SONRAKİLERİ İYİ DİNLEYİN YOKSA İTEM BOZUK ÇIKAR
VE DEMEDİKLERİME ELLEMEYİN AYNI KALSIN SONRA SORU SORMAYIN!!
sES:Ses itemin ne olduğunu belirler size kodlarını vereyim
Silahsa:Weapon Yazın
Armorsa:co
Capese:ba
helm ise:he
petse: pe
Classa:ar
sType:buda çok önemlidir hata yapmamanız gerek
Silahlardan:
Polearm iseolearm
Sword ise :Sword
Stave ise :Stave
Dagger ise : Dagger gibi devam eder yani aynı adlarını yazsan
Armorlarda ise:Armor
Classta ise:Class
Helmde:Helm
Capede:Cape
Petet
sFile: en önemli kısmı İtemin nerde oldugunu soruyo
itemin gözükmesi için htdocs/game/gamefiles/clases/m ye
armorları
itemsteki yerlere ise hangisiyse petse pet bölümüne atın
Çok önemli anlamayan yapmamıyabilir!!!!!:
Armor ise Sadece Armoradı.swf
Eğer armor dışı bir şeyse mesela sword ise
items/swords/kılıcınadı.swf
yapmamız gerek
slcon:itemin ikonu dur kılıç simgesi pet simgesi gibi
iwarmor:armor simgesi
iiclass:class simgesi
iipet: pet simgesi
iihelm:helm simgesi
iicape:cape simgesi
iwsword:kılıç
iwpolearm:mızrak
iwaxe:Balta
iwstave:Sopa
iwbow:bow
iwmace:mace
sLink: en önemli kısmı eğer doğru yapamassanız item gözükmez!
Mesela Örnek olarak ilk Armorlardan başlayayım:
Örnek1:Armorismi.swf ise Linke Armorismi yazıyoruz yani .swf yazmıyoruz
Örnek2:Armorismi_skin.swf ise Linke Armorismi yazıyoruz Armorismi_skin yazmıyoruz
İtemlerde ise sadece ismini yazın İtemin adı Kılıç ise
linkede Kılıç yazın sakın ismini değiştirmeyin
ClassID:Class hangi id oldugunu gösterir mesela 1
isSpeciall:Test item olarak gözükür
Rare Özellikleri
10' => 'Unknown',
'11' => 'Common',
'12' => 'Weird',
'13' => 'Awesome',
'14' => '1% Drop',
'15' => '5% Drop',
'16' => 'Boss Drop',
'17' => 'Secret',
'18' => 'Junk',
'19' => 'Impossible',
'20' => 'Artifact',
'21' => 'Broken',
'22' => 'Dumb',
'23' => 'Crazy',
'24' => 'Expensive',
'30' => 'Rare',
'35' => 'Epic',
'40' => 'Import Item',
'50' => 'Seasonal Item',
'55' => 'Seasonal Rare',
'60' => 'Event Item',
'65' => 'Event Rare',
'70' => 'Limited Rare',
'75' => 'Collector\'s Rare',
'80' => 'Promotional Item',
'90' => 'Ultra Rare',
'95' => 'Super Mega Ultra Rare',
'100' => 'Legendary Item');

İtem ekleme konumuzda bitti..sıra geldi 3.cü konuya bir yere nasıl ekledigimiz itemi eklemek
3-)bir yere item koyma

+arkadaşlar localhost/play-now yazıp server giriyoruz..nereye koyacagınız yerdeki shop tıklıyoruz üstünde mesela projecthero vıp yazıo benimkinde ..onu alıyorum [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...] yazıyorum
+bleach_db/etl_items_shops giriyoruz.. oradan sName bakarak mesela benimki projecthero vıp tı bakıyorum ve buluyorum düzenle diyoruz
+yaptıgımız itemin item_ıd alıyoruz ve en önde olmasını istiyosanız en öne yazıyoruz araya virgil koyuyoyuz
örnek..
bu koymadıgım hail
946,423,63,2543,643,314....
şimdi koyacagım rakam 99999 bakın nasıl koyacam
99999,946,423,63,2543,643,314.....

evet bu konununda sonuna geldik sıra 4.cü konuya oraya yazmamışım aklına yeni geldi server girdik ama projectHerov.1/Utku diye bir yazı fln basşka şeylerde yazar onu degiştirmeyi anlatacam
4-)Server mesajı degiştirme
localhost/phpmyadmin/bleach_db/etl_settings_messages giriyoruz arkadaşlar...
+orada gördügünüz gibi projectherov.1/utku fln var onlara düzenle diyoruz...ve text bölmüne istedigimiz şeyi yazıyoruz...daha çok çıkması için 2 yere fln yazın...
Benim konumda burda biter herkese iyi tatiller...

Konu ahmocan33 tarafından (06-18-2012 Saat 08:56 AM ) değiştirilmiştir.
Sponsored Links
vps
  #2 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
SuperMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ortadüzey_Webmaster

RiBiRu Yaşı:
Tecrübe Puanı: 120
SuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyor

OO sen Hamachilerde Kal Biz Pravite Yaptık Oyunu! Şu An Kapalı Ama Al Adres: [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]

Zenginin Şımarık Köpeğine Düşen SüT, Fakirin Aç Çocuğuna Düşmüyorsa Bu Nasıl Bir Dünyadır?
  #3 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:
ahmocan33 yakında tanınan biri olacakahmocan33 yakında tanınan biri olacakahmocan33 yakında tanınan biri olacak

adres açılmıyor bide sen filesini paylaştınmı ?? bunun filesi var bide bilmiyenler arkadaşlarıyla oynayabilir diye böle konu açtım bunu ribiru da görmedigim için bu konu yu açtım ...)
  #4 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Thales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesyonel_Grafiker

RiBiRu Yaşı:
Tecrübe Puanı: 163
Thales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyor

Teşekkürler güzel paylaşım superman filesi deneyin açıkcası sizin filesi beğenmedim
  #5 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:

Alıntı:
Thales´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler güzel paylaşım superman filesi deneyin açıkcası sizin filesi beğenmedim
teşekkürler yorumun için..vidiolu anlatıma 3 saat sonra koayacam ...15 dk oldugu için geç uploaded oluyor

bide bu files üzerinde baya çalıştım bir kaç hatası var onları düzeltip koyarsınız dimi foruma )

Konu ahmocan33 tarafından (06-15-2012 Saat 08:07 PM ) değiştirilmiştir.
  #6 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Profesyonel_Grafiker

RiBiRu Yaşı:
Thales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyorThales durumu gayet iyi kendini geliştiriyor

Ben yapmaya calisirim. Ayrica konuyu genislet. Ornegin item ekleme eger biliyorsan kendikendi item eklemen vs vs
  #7 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:

evet arkadaşım ben anlatımı atıyım sonra genişletecem...
admin yapma,kişi ayarlarıyla oynama,item yapma,vip yapma vb gibi şeylerde anlatacam hepsinni yavaş yavaş anlatacam arkadaşım hepsini pat diye anlatamam
  #8 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Profesyonel_Grafiker

RiBiRu Yaşı:

Alıntı:
ahmocan33´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
evet arkadaşım ben anlatımı atıyım sonra genişletecem...
admin yapma,kişi ayarlarıyla oynama,item yapma,vip yapma vb gibi şeylerde anlatacam hepsinni yavaş yavaş anlatacam arkadaşım hepsini pat diye anlatamam
Sakin ol bisi demedim ayrica onayli developer basvurisu yap. Kendi bolumun acilsin anlatimlari orada yap daha iyi olur.
  #9 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:

Alıntı:
Thales´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sakin ol bisi demedim ayrica onayli developer basvurisu yap. Kendi bolumun acilsin anlatimlari orada yap daha iyi olur.
arkadaşım fikrim degiştim basvurdum haydi hayırlısı..!

Konu ahmocan33 tarafından (06-15-2012 Saat 09:06 PM ) değiştirilmiştir.
  #10 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yasaklı Sistem Üyesi

RiBiRu Yaşı:
Tecrübe Puanı: 0
utku1315 umarız zamanla kendini geliştirir

#11 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:

Alıntı:
utku1315´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşım bunda üyelikte sorun var benim fileste yok ..üyelik açılmıyor ekran simyiah oluyor..!
  #12 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Ortadüzey_Webmaster

RiBiRu Yaşı:
SuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyorSuperMan durumu gayet iyi kendini geliştiriyor

Saten Üyelige Ordan Girmicen Üyelik Adresi: [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]

Zenginin Şımarık Köpeğine Düşen SüT, Fakirin Aç Çocuğuna Düşmüyorsa Bu Nasıl Bir Dünyadır?
  #13 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:

Alıntı:
SuperMan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Saten Üyelige Ordan Girmicen Üyelik Adresi: [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir! Üye Olmak İçin Tıkla...]

arkadaşım çok hatalısınız size bunu vermeden üyelige nasıl girilecegini söylüyecem artık teşekkürü çok görmeyin.sizde bunu bir yerden bulmuşssunuz hataları söyleyin size yardım ederim ..bakın ilk önce xampp gir htdocs gir
xampp/htdocs/play-now/gamefiles/newuser gir tmm mı ondan sonra orada newuser34 diye bir şey olacak bak php deil iste onun adını degiştir newuser yap artık create a free accaount gir ve üyelik gelir videolu anlatımımda bu var daha kymadım die bir kısmını anlatım..
  #14 (permalink)  
Okunmamış 06-15-2012
Yeni_Aday_User

RiBiRu Yaşı:

Arkadaşlar videolu anlatım eklenmiştir..!

Arkadaşım o üsteki yazıyla anlattııgımı anlamadıysan videolu anlatım var

Konu ahmocan33 tarafından (06-15-2012 Saat 10:18 PM ) değiştirilmiştir.
  #15 (permalink)  
Okunmamış 06-16-2012
Ortadüzey_Webmaster

RiBiRu Yaşı:

Biz Nediyok Sen Nediyon Arkadasım Burdan Gircen Diyom Senin Anlatıgın Şeye Bak Ayrıca Biz Bunların Hepsini Bilmeseydik Pravite Server Açmazdık 2.Olarak SWF EDİTLEME Programın Varmı?

Tag Ekle
aqw, filesyeni, koss, koşş, private, server

Seçenekler
Stil